Багато споживачів стикаються з необхідністю змінити швидкість обертання електродвигуна, але не розуміють, як це зробити. Насправді для вирішення такого завдання використовуються електронні пристрої, під назвою частотні перетворювачі. Електронні прилади цієї категорії випускаються під різними марками, відрізняються за параметрами та вартості.

Частотні перетворювачі активно використовують в галузі харчової промисловості, для засобів малої механізації та медичного, а також підіймально-транспортного устаткування.

Ми раді повідомити Вам, що в нашому магазині можна знайти перетворювачі під будь-який запит, купити якісні прилади роздрібно або оптом. Якщо Ви не знаєте, який перетворювач вибрати, то не соромтеся питати про це у співробітників нашого магазину, адже ми завжди готові допомогти зробити правильний вибір, що задовольняє потреби клієнта.

Як вибрати перетворювач – марка, характеристики, робочі параметри

А чи знаєте Ви, що багато споживачів навіть гадки не мають, який вибрати частотний перетворювач, відвідуючи наш магазин? Саме тому, ми завжди прагнемо зрозуміти, що конкретно хоче купити людина, допомагаючи кожному зробити правильний вибір. Що стосується основних нюансів вибору перетворювачів за різними характеристиками, то тут ми хочемо відзначити такі важливі моменти:

  • кращі частотними випускають під марками Schneider, Frecon, Hyundai;
  • за типом управління перетворювачі поділяються на векторні та скалярні (останні виконують завдання збереження постійного співвідношення між параметрами напруги струму і частоти);
  • перетворювачі бувають 1-фазними та 3-фазними, тому важливо правильно визначитися з показником потужності.

Орієнтуючись на потреби клієнта, ми завжди готові надати повні параметри будь-якого перетворювача і детально розповісти про пристрій. Допомагаючи клієнту вибрати перетворювач частоти, ми виконуємо свою роботу з великим задоволенням, надавши обслуговування на тому рівні, якого заслуговує кожен.

У команді магазину працюють кваліфіковані інженери, які допомагають настроїти частотник, тому ми розраховуємо, що вмілі ручки наших майстрів зможуть допомогти кожному клієнту. Для постійних клієнтів і монтажних організацій, наш магазин підготував спеціальні пропозиції, що дозволяють отримати максимум вигоди від співпраці. Ми даємо гарантію на обладнання 2 роки, що стане додатковою вигідною для клієнтів.

Купити перетворювачі в Україні – тільки найкраще для клієнтів

Якщо комусь необхідно якісний і продуктивний частотник купити, ми завжди готові допомогти зробити правильний вибір. Ми пропонуємо клієнтам тільки оригінальні перетворювачі за доступною вартості, робимо знижки та проводимо акції, складаємо для карток товарів точне і детальний опис. Ми віримо, що наші перетворювачі принесуть кожному покупцеві користь, будуть працювати довго і без проблем.