Частотні перетворювачі – електронні пристрої, що регулюють частоту змінної напруги. Застосовуються для зміни швидкості обертання і крутного моменту двигунів асинхронного типу.

Виробники

Ми раді повідомити Вам, що в нашому асортименті представлено обладнання брендів з найкращою репутацією. Вони випускають надійні та ефективні пристрої з тривалим терміном експлуатації. Наш досвід роботи на ринку України допоміг визначити виробників, яким довіряють фахівці. Ви можете замовити їх продукцію прямо зараз:

  1. FRECON – доступні ціни, гарна якість виконання, відмінний варіант для реалізації бюджетних проєктів.
  2. HYUNDAI – обладнання демонструє високу потужність і якість роботи, виготовлене на базі передових принципів проєктування.
  3. SCHNEIDER – перетворювачі від експерта світового рівня в області енергоуправління, на практиці довели надійність і довговічність.

Частотники – правила вибору

Частотники за типом управління може бути:

  • векторних – незалежно від значення швидкості роботи, залишається незмінним момент обертання двигуна щодо моменту навантаження;
  • скалярним – зберігає постійне співвідношення частоти та напруги струму.

При виборі важливо враховувати потужність обладнання – підбирайте рішення, яке ефективно виконає завдання, виходячи з особливостей проєкту. Пропонуємо ознайомитися з:

  • 1-фазним перетворювачем частоти FRECON серії FR150;
  • 3-фазним частотним перетворювачем FRECON серії FR500, іншими моделями.

Визначтеся з виробником – кожен бренд розробляє моделі з індивідуальними характеристиками, які вказані в картках частотники. Детально вивчіть інформацію, щоб уникнути непорозумінь. Наші консультанти завжди прийдуть на допомогу, проконсультують з усіх питань – звертайтеся по телефону. Задайте питання в чаті – оператор негайно відповість на Ваш запит. Залиште свій номер телефону і ми обов’язково зателефонуємо Вам.

Вигідно купити частотний перетворювач в Україні

До Ваших послуг каталог оригінального устаткування – до кожного частотного перетворювача додається сертифікат якості. Ціни з нашого прайсу приємно дивують оптових і роздрібних клієнтів. Регулярно проводимо акції, робимо знижки на перетворювачі частоти всіх брендів.

Запрошуємо оптових і роздрібних покупців скористатися унікальними пропозиціями – купити частотники на вигідних умовах за найкращою ціною в Україні. У нас дуже хороші умови для монтажних організацій і постійних клієнтів.

Ми надаємо параметри будь-якого нашого частотника та інженерні консультації безплатно! Маємо сервісний центр, здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ми віримо, що Вам сподобається обладнання, замовлене у нас. Наші співробітники зроблять все можливе, щоб воно швидше було доставлено за адресою, вказаною в замовленні.