Запрошуємо ознайомитися з каталогом якісних, надійних обладнань з Європи. Купити гідроакумулятор, розширювальний бак тільки з сертифікатом якості. Ми – офіційний представник італійського бренду IMERA на ринку України понад 13 років, тому у нас найвигідніші умови покупки. Маємо сервісний центр.

Призначення гідроакумулятора

Гідроакумулятор призначений для накопичення рідини – вона буде витрачатися в міру потреби, коли споживачеві знадобиться невеликий об’єм води. Запас сприяє зменшенню навантаження на насос – він рідше включається, що економить його робочий потенціал. Завдяки гідроакумуляторам користувач не залишиться без води при аварійному відключенні системи.

Наявність гідроакумулятора особливо важливо в системах, де використовуються потужні, дорогі насоси. Для виготовлення баків застосовуються матеріали, які не схильні до корозії при тривалій експлуатації. Може виготовлятися гідроакумулятор з нержавійки, сталі, покритої захисним шаром, що перешкоджає контакту води з матеріалом.

Перш ніж гідроакумулятор купити для води, важливо вибрати модель з оптимальними характеристиками по:

Обсягом – залежить від витрати рідини, ніж більше споживання води, тим більше повинен бути обсяг резервуара.

Типу установки – в каталозі присутні модифікації:

  • вертикальні – оснащені спеціальним клапаном для стравлювання повітря, який накопичується у верхній частині бака;
  • горизонтальні – оснащені зливом для видалення повітря, для стабільного функціонування обладнання досить спускати повітря 1 раз на місяць.

Самостійний підбір викликає труднощі? Зверніться до нас – ми завжди готові прийти на допомогу, вибрати для Вас якісну модель з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Розширювальні баки, призначення

Розширювальний бак найчастіше використовують для системи опалення заміського будинку, дозволяє організувати її стабільну роботу. Резервуар підключається до мережі через одну трубу, використовується для компенсації надлишкового тиску в контурі опалення.

При виборі розширювального бака приділіть увагу опису – в кожній картці товару вказана корисна для Вас інформація. Важливий критерій вибору – місткість резервуара. Вона повинна становити не менше 10% від загального обсягу води в системі.

Детальну, безкоштовну консультацію можна отримати у наших фахівців. Зверніться до нас, і ми допоможемо Вам підібрати оптимальне рішення з урахуванням особливостей системи опалення.

Ціна гідроакумулятора і розширювального бака в Україні

Наш каталог складається з безлічі моделей, що відрізняються за обсягом і іншим параметрам – ціна на гідроакумулятор залежить від його функціональних і технічних характеристик. У нас діють знижки. Ми регулярно проводимо акції, знижуючи ціни на гідроакумулятори італійського бренду. Доступна покупка обладнання зі знижкою 30% і більше – ми завжди прагнемо до того, щоб наші послуги були максимально вигідні для Вас.

У нас дуже хороші умови для монтажних організацій і постійних клієнтів. Скористайтеся вигідними пропозиціями, купуйте якісне обладнання за привабливою ціною! У своєму сервісному центрі здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Замовляйте у нас гідроакумулятори, розширювальні баки з доставкою в будь-який регіон України. Ми прислухаємося до Ваших побажань – відправимо обладнання на пункт доставки, розташований поруч з будинком, офісом.