Щоб підібрати хороший занурювальний насос для свердловини – необхідно детально ознайомитися з усіма технічними характеристиками, оскільки обладнання повинно виконувати ряд функцій.

На ринку України представлена ​​велика кількість варіантів і дуже важливо не помилитися з вибором, бо якісний насос для свердловини – це гарантія безвідмовної роботи водопроводу.

Якщо ви хочете купити занурювальний насос для свердловини, і не знаєте на якому варіанті зупинити свій вибір, ми готові порекомендувати відмінне насосне обладнання турецької компанії KURLAR.

Вся продукція компанії KURLAR ефективна, надійна і дозволяє економити енергію.

Свердловинні насоси KURLAR виготовляються на підприємствах, оснащених високотехнологічним обладнанням.

Для виготовлення свердловинних насосів використовуються якісні, високоміцні матеріали.

Вся продукція бренду KURLAR сертифікований, відповідає європейським і світовим стандартам і має 2-х річну гарантію.

Глибинні насоси для свердловини KURLAR спеціально розроблені для подачі чистої води. Максимальна температура може досягати 35 ° C. Прохідність піску глибинних насосів даного виробника становить 50 g / m³.

У нас Ви можете купити глибинні насоси для свердловини від 4″ до 10″ дюймів.

Оскільки наша компанія є офіційним ексклюзивним імпортером, ми можемо запропонувати нашим покупцям вигідну ціну за якісний насос для свердловини.

Якщо ви хочете купити занурювальний насос для свердловини і не знаєте на якому варіанті зупинити свій вибір, наші фахівці завжди готові допомогти в підборі необхідного обладнання відповідно до вихідних параметрів.