Безперебійне постачання дач, ферм, котеджів або інших приміщень чистою водою – це завдання, з якою може впоратися якісна насосна станція. Ми раді повідомити Вам, що збираємо якісні насосні станції на базі баків IMERA італійського виробництва і насосів Saer (Італія) або МИР (Словенія). Ми впевнені, що водонасосну станцію, придбана у нас, буде служити довго і якісно, ​​а ще готові запропонувати постійним клієнтам хороші знижки.

Де потрібна насосна станція і, які функції виконує

Потреба в тому, щоб купити насосну станцію автоматичного типу виникає у всіх, хто потребує цілодобового водопостачання. Такі станції часто встановлюють за містом, тому для дач, котеджних містечок, приватних будинків і фермерських господарств вони є незамінними.

Воду станції беруть з водопроводів, свердловин, колодязів, резервуарів, самостійно вмикаються і вимикаються за потреби. Якщо говорити про умови застосування насосної станції, то варто відзначити ряд таких необхідних параметрів:

  • станція повинна бути підключена до джерела чистої води, що не містить різних домішок;
  • температура навколишнього середовища не повинна перевищувати 40 градусів тепла;
  • температура рідини, що перекачується не повинна мати показник понад +55 градусів.

Якісної насосної станції ціна приємно здивує покупців, а завдяки тому, що всі елементи системи виготовлені з кращих матеріалів, служити станція буде довго.

Оскільки насосні станції відрізняються між собою за характеристиками та параметрами, ми завжди готові допомогти з вибором відповідного обладнання. Працюючи з кожним клієнтом, ми прагнемо зрозуміти, яка станція для нього буде оптимальним вибором і пропонуємо тільки установки високої якості.

Якісна і практична в плані застосування насосна станція купити яку можна у нас вже зараз, допоможе значно спростити життя кожному. Ми віримо, що в нашому каталозі кожен зможе підібрати оптимальний варіант, а приємні акції та знижки, можливість купувати товари оптом чи в ворожнечу – це те, що подарує комфорт споживачів усіх категорій. Ми завжди прислухаємося до думки клієнтів і готові їм допомогти з вибором устаткування, тому поспішаємо сказати, що такою співпрацею покупці залишаться задоволені.